Новости МЗ, ВОЗ

17мая2017

eHealth в Україні: презентація демонстраційної версії

Як повідомлено на офіційному сайті МОЗ України, 6 квітня відбулась офіційна презентація демонстраційної версії перших складових eHealth у рамках мінімального життєздатного продукту.

Демонстраційна версія допоможе наочно показати працівникам лікувально-профілактичних закладів, лікарям та пацієнтам логіку перших електронних сервісів для реформи первинної ланки — реєстрацію закладів та лікарів, укладання декларацій між пацієнтами та лікарями. Демонстраційна версія перших складових підготовлена зусиллями Проектного офісу eHealth у співпраці з представниками бізнесу, експертами та професійним середовищем. Підтримку та консультації Проектному офісу також надає Державне агентство з питань електронного урядування. Електронна система охорони здоров'я є однією зі стратегічних е-gov складових, тому важливим завданням для цієїсистеми є її інтеграція в існуючі електронні реєстри країни.

Ознайомитись з демонстраційною версією перших складових eHealth можна на сайті Проектного офісу: http://www.ehealth-ukraine.org/demo.html.

 

Для оформления редакционной подписки на журнал Therapia вы можте самостоятельно скачать,  заполнить, оплатить и выслать нам купон-заказ и квитанцию (АКЦИЯ!)

а можете позвонить или написать в наш отдел подписки:

Виктория Мартыненко, Инна Дмитриева тел.: +38 (044) 498-06-73,

e-mail: trade@umb.com.ua,  dmitrieva@umb.com.ua

< все новости